Ünal Aysal’ın damadı ve torunu ölümden döndü

Bir dönem Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı da yapan Ünal Aysal ve eski eşi Ahu Aysal’ın kızları Ceyla Aysal, Mehmet Kırklar ile 2010 yılında tanışmış ve 2014 yılında da evlenmişlerdi.

Cemiyetin ünlü isimlerinden olan Mehmet Kırklar, geçtiğimiz haftalarda oğlu Aslan ile birlikte seyehat ederken aracında çıkan yangınla ölümden döndü.

Posta Gazetesi’nde yer alan habere göre Mehmet Kırklar’ın kullandığı ve içinde oğlunun da bulunduğu lüks cip, alev alıp küle döndü. Mehmet Kırklar, kabus dolu anları anlattı.

‘SANİYELER SONRA ARAÇ ALEVLER İÇİNDE KALDI. KIL PAYI KURTULDUK’

Mehmet Kırklar şunları söyledi:
“Ankara’ya annemi ziyarete gitmiştik. 31 Mart sabahı İstanbul’a dönmek için yola çıktık. Bolu – Düzce civarında arkadan duman geldiğini fark ettim. Hemen sağa çekip kendimi dışarı attım ve hızla oğlum Aslan’ı çıkardım. Saniyeler sonra araç alevler içinde kaldı. Kıl payı kurtulduk. Güvenliği için aldığımız cipin böyle olması çok üzücü. Bu korkunç olayın en mutlu tarafı ikimize de bir şey olmaması.”

‘ÖLDÜM ÖLDÜM DİRİLDİM’

Eşi Ceyla Aysal Kırklar da “Biz büyük oğlum Kaan’ın doğum günü için Paris’teydik. Mehmet ile Aslan da yanımıza gelecekti. Olayı duyunca şoka girdim, öldüm öldüm dirildim. Ya eşim kaportayı açmaya kalksaydı. Allah, Mehmet ve Aslan’ı bize bağışladı’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x